En sattunut näkemään sitä jaksoa, jossa Mika oli ekaa kertaa kännissä BB-talossa. Mitä silloin oikein tapahtui? Ilmeisesti sille klopille ei sovi alkomahooli laisinkaan. Käyttäis vaikka aikansa siivouksen ja kokkauksen opetteluun, kun kehui taannoin, ettei osaa/viitsi moisia tehdä.
Mitä Mika teki ekassa kännissä?
En nähnyt
2562
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mikan kännit BB-talossa.
Ekalla kerralla pää edellä porealtaaseen. Iso veli puuttui tilanteeseen, koska neliraajahalvaus oli lähellä.
Tällä tokalla kerralla olikin vuorossa sitten Sorellan raiskausyritys.
Kauhulla odotan mitä seuraavalla kännikerralla tapahtuu. Äijä on nimittäin todella vaarallinen kännissä niin itselleen, kuin muille.
Ei minkäänlaista kontrollia
Jo tuon edellä mainitun paljuun pää edellä-pomppisen lisäksi hän käyttäytyi aggressiivisesti, huusi ja karjui kuin joku keskaripäissään oleva 15-vuotias, hakkasi saunassa vihdalla muita asukkeja, örisi ja kävi vetämässä punnertavilta asukkailta käsiä alta. Kaikki tämä ei todellakaan naurattanut talossa muita kuin apinaa itseään. Viina ei tosiaan Mikalle tunnu sopivan, hänellä ei minkäänlaista itsekontrollia!