Onko tietoa joko

Ja mikähän se mahdollisesti on??? Kertokaa.
4725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mika ei saa koskea itse sukuelimiinsä, vaan jos sattuu olemaan tarvetta paineen purkuun tms. Niin tehtävään pitää määrätä joku talon muista asukkasita.

Äänestä

7 raipan iskua ja joutuu olemaan akalle orjana seuraavan viikon!

Äänestä

Rangaistukseen pitää olla syy ja todisteet.
Mika BB-voittaja 2006

Äänestä

se ettei tuu mitään sanktioo... ei voi "suoritta-
malla" pienentää pahaa oloaan. Vaikka ite Mikasta tykkäänkin, en tuomitse. Sitäpaitsi, jos ois viekussa en panis pahakseni et heräisin sen kiihkeään syleilyyn ja hankaukseen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mika sai rangaistuksensa kirjoitti:

Ja mikähän se mahdollisesti on??? Kertokaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu