Pulinat pois, mitään ei tapahtunut. Kaikki valtakunnassa hyvin. Amen.
MITÄÄN EI TAPAHTUNUT
piste.
7416
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
'rangaistuksesi kerrotaan myöhemmin' pitihän semmonenki sit olla, kun nii sanoivat
Syytöntä ei voi rangaista, koska kyse ei ollut raiskauksesta. Jos niin on, Sorellalle samanlainen tuomio. Sitä saa mitä tilaa. Sorella sen aiheutti.
soneran perseenreijästä spermanäyte ja katotaan kelle se kuuluu.
Ei niin kännissä voi olla ettei muista eikä herää siihen jos joku yrittää raiskata. Silloin ihminen on
vaipunu koomaan runsaan alkoholin käytön seurauksena ja tuskinpa tämä sorento niin kännis ollu.
Samaa se Jammukin väitti, mutta kukaan ei uskonut miesparkaa. Syyttömänä lusi ja leimattu lopunikäänsä!
Oliko vertaus mielestäsi kovinkin nerokas?
Kyllä se Jammu-setä on aivan eri luokkaa kuin joku Bb:n Mika!
Jammu oikeasti raiskasi ja tappoi LAPSIA!!!!
Se on pedofiili!
Sorella otti itse aivan ensin kontakstia mikaan, eikä päästänyt tätä pois ja halusi vain kokoajan lisää, itse myös suostui menemään sänkyyn ja aivan varmasti tiesi ja halusi myös sitä ,mitä he KUMMATKIN ajattelivat.
Itse olen nainen, en tietenkään hyväksy raiskausta, mutta tässä ei aivan varmasti ollut tarkoitus mikan mielessä sellaiseen toimintaan.
Luulen että luuli sorellankin olevan hereillä. Aina sitä ei olla niin täysissä järjissään humalassa.
Minulla ei riitä sympatiat tuollaiselle ihmiselle kuin sorella.
Pitäisi hänen tuon ikäiseksi jo päästyään tajuta että useat miehet saavat sen käsityksen naisesta joka lääppii ja roikkuu ja haluaa kokoajan suudella ja lähtee vielä kanssasi sänkyyn että sellainen haluaa seksiä.
Ja uskon vakaasti että niin halusi myös sorellakin.
Kaikki on vain suurta esitystä sorellan puolelta!