Toyota ryvettää volvoa!

Oli testi mikä hyvänsä niin volvo ottaa selkäänsä toyotalta, siitä ei pääse mihinkään!! Taidan ostaa toyotan enkä volvoa.
2537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toyota ei ryvetä kuin omistajan persettä. Toyota on japanilainen liikkumavälinen tojopeleille ja muille velttomuna amiksille.

Äänestä

Vaan halutuimman auton tilastossa ei. Ja se on tärkeintä, Volvolla nimittäin röyhkeästi näyttää naapureille ja sukulaisille.
Tojolla sitten näyttää jotain muuta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joka testissä kirjoitti:

Oli testi mikä hyvänsä niin volvo ottaa selkäänsä toyotalta, siitä ei pääse mihinkään!! Taidan ostaa toyotan enkä volvoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu