Itse kokenut samanlaisen tilanteen...

Kyllä sai kyytiä "poju" ja heti!

Eli alkoholi mukana oli.

Ihmettelen miten sorella kuitenkin "iloinen" tavallaan tapahtumasta ja jaksaa nauraa, eipä mua olisi mikään naurattanut sen jälkeen ja en olisi kyl halaillut sitä..ulos vain! ja heti !
5782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen myös kokenut vastaavan eli nukahtanut tällasen yhden illan tuttavuuden viereen, onneksi ystävä ei nukahtanut ja tuli hätiin kun housut oli lähdössä. Mulla tuolloin oli ikää vain 17v nyt 10 vuotta vanhempana en päästäisi itseäni joutumaan samanlaiseen tilanteeseen. Mutta asiaan, minä en myöskään naureskellut enkä halaillut ja silitelly jätkää, iljetti ja kuvotti viikkotolkulla jälkeenpäin.

En Mikan tekoa hyväksy, mutta jos nainen ei osaa 30v kontrolloida käyttäytymistään niin milloin sitten. Ja jos ei halua kopeloiduksi olisi sanonut että mennään nukkumaan kumpikin omiin sänkyihin. Sitä saa mitä tilaa, oli aiemman illan käytös hänen ikäiselleen koulutetulle naiselle aika surkeaa katsottavaa. Toiset naispuoliset asukit kestäneet ilman miestä jo liki kuukauden ja samalla tavalla kännänneet, tämä hinkaa jokaista jo muutaman päivän jälkeen, kuinka käy jos saa olla talossa pidempäänkin, taidamme nähdä tuolloin säpinää.

Äänestä
  • Melkoinen "kansankynttilä" tämä Sorella. Jos olisi minun lapseni opettaja, niin pyytäisin uutta opettajaa - huh!

    Äänestä

kui täs näi päin pääs käymään- eikös sen monkeyn ois pitänyt jottai saada?

Eli täti tomera on tohkeissaan ku sai lähes ainoon vappaan miehen tos talossa pöksyjensä kuminauhoi pitämään.

Luuleeks se täti et tommottii on ny niiku hienoo ja jotenkin upeeta. Ilmeisest koska jaksaa vaan hirnuu sil ylähuulettomal suulla.

Äänestä

että ensinnäkään sore ei oikeesti nukkunut varmaan ja sitä vissiin enemmänkin harmitti kun BB:lopetti touhun. Eihän se voi sitä myöntää kun menis maine oppilaiden ja työkavereiden silmissä.Väkisin työnsi takapuolensa Mikaan kiinni kun käänsi kylkeään. eilen kun katoin sen rektiota sen jälkeen kun sille oli näytetty se nauha...muija koitti pakosta vääntää jotain itkun tapasta siinä kuitenkaan onnistumatta. Yhtään kyyneltä ei tullut silmään yrityksistä huolimatta. Eihän se ollut asiata millänsäkään oikeesti, kun taas Mika oli ihan oikeesti pahoillaan siitä mitä sen sanottiin tehneen. Enkä nyt yritä puolustella Mikaa, koska hän ei tosiaan kuulu mun suosikkeihin...enempää kuin sorekaan.Periaatteessa mulle ihan sama vaik häipyis molemmat.Mutta rehellisyyden nimissä on väärin että Mikaa syyllistetään asiasta jota ei varmasti edes tapahtunut.Jos Sorea joku harmittaa niin se että maine menee koulussa.Monen kanssa olen asiasta jutellut (naisten) eikä kukaan ole huomannut Mikan touhussa mitään kummallista. Kenenkään mielestä ei vaikuttanut siltä että Sore olis oikeesti nukkunut.Myönsi itekkin ettei ollut sammunut (koska ei juonut niin paljoo) kuka ei heräisi jos joku alkaa vetää housuja alas...en usko että nukkuis niin sikeesti kun justiin hetkeä aikasemmin oli ollut ite kybällä mukana hommassa.Sit muka hetkeä myöhemmin kun kääntää kylkeä, niin on muka niin umpi unessa ettei muista eikä tiedä mitään mitä on tapahtunut. Valehtelee se ämmä.Raukkamainen tyyppi sanon minä.

Äänestä

niin ei se sorella oikeesti voinnu nukkua ku se sit myöhemmin ku toi juttu tuli esille ni sano et onneks mika laitto peiton päälle ettei kaikki nähny mitä tapahtu!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skldk kirjoitti:

Kyllä sai kyytiä "poju" ja heti!

Eli alkoholi mukana oli.

Ihmettelen miten sorella kuitenkin "iloinen" tavallaan tapahtumasta ja jaksaa nauraa, eipä mua olisi mikään naurattanut sen jälkeen ja en olisi kyl halaillut sitä..ulos vain! ja heti !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu