Enne

Raskas kesän aika,tuoko syksy ja talvi jotain ilonaihetta?
185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kotiin liityy kirje ja jokin hyvä uutinen postiluukusta kolahtaa.Miksi turhaan oot ajannu miehen pois,sulkennu nenän eessä oven.Takasi tuo poloinen ois niin halukas tulemaan.Lopeta tuo murehtiminen vatvominen,elämässä on mentävä etteen päen.Eekä tässä näätä olevan mittää hättää,ensivuoden puolella oot kuule kuin uudesti syntynnyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnen muru kirjoitti:

Raskas kesän aika,tuoko syksy ja talvi jotain ilonaihetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu