siis haloo, Mika kuin malli, Sore tavis ja vuotta vanhempi, olis ollut onnesta soikeena, jos Mika olis köyrinny sitä, ei ollu edes vihainen ku näki videon, halusi vielä että koko Suomi näkee että saa meisseliä komealta mieheltä
sore innosta mykkä
julikki
4926
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
siis 5 vuotta vanhempi
samaa mieltä kanssasi ja tämä onkin ainoa asia, mitä olen ajatellut tästä koko jutusta. Sorellan on nähtävästi tosi vaikeaa pidätellä voitonriemuaan ja hymyään tapahtuneen johdosta. Ainoa mistä hän on pahoillaan ja huolissaan on se, että tämä tapahtui tv:ssä ja että hänhän on sentään opettaja.
Ois tuo Sorella vain tyytyväinen että tuo Mika on sitä yrittänyt, eipä taida tulla toista tilaisuttaa päästä tuollaisen namun viereen.
kyllähän se tyytyväinen onkin. Senhän näkee sokeakin. Mahtaa olla vaikeaa koittaa pidättää voitonriemuaan.