Christian Forrs: potkut bändille?

Christian Forss kertoo antaneensa potkut bändilleen, koska tämä ei hoitanut tehtäviään vaaditusti. Bändin puolelta puolestaan annetaan ymmärtää, että bändi kieltäytyi enää soittamasta Forssin kanssa.
3694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Crisu on idiootti, tyhmä, omahyväinen, pyrkyri kukkoilija! Oksettava! HYI!

Äänestä
  • Chrisu ottaa vain mallia...nimittäin "Idols Janilta" jolla on myös ollu aina hankaluuksia bändien koossa pysymisen kans.

    Äänestä

Älkää vaan koskaan uskoko mitä tämä toinen osapuoli, eli Janne Joki asiaan kommentoi. Niistä puheista on todellisuuspohja kaukana. Siinä miehessä haisee paskapuhe kilometrien päähän!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltapäivälehdistö kirjoitti:

Christian Forss kertoo antaneensa potkut bändilleen, koska tämä ei hoitanut tehtäviään vaaditusti. Bändin puolelta puolestaan annetaan ymmärtää, että bändi kieltäytyi enää soittamasta Forssin kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu