GSX750F huollot

Tarkoituksena on ostaa vm. 2002 GSX750F, kuinkahan paljon kyseiseen pyörään maksavat huollot ja mikähän mahtaa olla huoltoväli?
31937
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huoltoväli 6000km, viimeks tehty 12000 huolto johon kului venttiiliensäätö uudet kumit töineen n.600€

Äänestä

joka toinen "pikkuhuolto" jossa öljyt suodin ja jotain pikkutsekkauksia & säätöjä, ja joka toinen "iso huolto" jossa edellisten lisäksi venttiilivälysten tarkastus (jos oikein muistan, on ruuvisäätöiset) sekä kekäleiden vaihto.

Ensi kaudellehan muuten on tulossa uusi 650 Bandiitti nestejäähdytteisellä ruiskukoneella. GSX-F taitaa päästä ansaitulle eläkkeelle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuleva motoristi kirjoitti:

Tarkoituksena on ostaa vm. 2002 GSX750F, kuinkahan paljon kyseiseen pyörään maksavat huollot ja mikähän mahtaa olla huoltoväli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu