Prätkäjengi kävi melkein kuolemaksi

Tyyppi kiahaantui prätkäjengin pääkalloliiveista ja alkoi kauhea ajojahti ja tämä kävi tyypille melkein kuolemaksi ja poliisit kiittelivät avun antajia.

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=97246
31661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Prätkäjengi olisi voinut antaa pahemman käsittelyn.Kannattaa hoitaa vain omat asiat, saattaa elää vanhaksi, pätee myös suomessa.

Äänestä
  • se voi koitua kohtaloksi

    Äänestä

Ajatella, että hyväntahtoisia ihmisiä löytyy tuollaisista porukoista. Joku meinaa teilata jengiläisiä, mutta jengiläiset auttavatkin heidät melkein teilannutta äijää.
Jengin nimeksi sopisi vaikka Jesus´s Angels.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tulikuumat pakoputket kirjoitti:

Tyyppi kiahaantui prätkäjengin pääkalloliiveista ja alkoi kauhea ajojahti ja tämä kävi tyypille melkein kuolemaksi ja poliisit kiittelivät avun antajia.

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=97246

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu