Jos nuorempana joku olisi sanonut, että sekin tulee esiin siis haluttomuus, niin en olisi uskonut ?
Mehän ollaan kaikki erilaisia, mutta näin meillä.
Joko se vanhuus kolkuttaa ?
Mehän ollaan kaikki erilaisia, mutta näin meillä.
Joko se vanhuus kolkuttaa ?
Vastaukset 7
Vanhimmat
sori, mä luulin kun luin otsikkoo,et joku kauppaa itteensä keskellä yötä. mut onneks luin sun juttus. onks todellakin samanlaisia muitakin kun mä. tosi cool. mä jo luulin, et mä oon ainoa sillä saralla, ettei haluta. mä asun nyt yksin. oli mul tos yks suhe pari vuotta sit, mut ei mua haluttanut enää silloinkaan. en tiiä mihin on halut karannut, enkä kyllä kaipaakkaan. jos se oikee prinssi tulisi vihdoin oikeesti, eikä vaan saduissa, niin sit on asia varmaan eri juttu, en tiiä. mut eihän sellasta tuu. terveisin: yhtä köyttä.
Huomenta Pohojanmaalta. Joskus tekis mieli, sitten taas ei. Miten ny milloonki. Nyt justihin ei tekis yhtään mieli lähteä tuonne pajahan, ruuvaamahan autoreuhkoja kuntohon. No kyllä se taas tästä ku saa sepän jalanvilijahan lähtöö päiväkäyntihin. Haukootuttaa niin vietävästi notta meinaa naama haleta. Joo pitänöö lähteä töihin, luetahan iltaasella kuinka näitä porukoota oikeen haluttaa, vai onko kaikilla jo "ruunan tuntehet"
mulla on 23 senttinen jos haluttaa nii kirjoittele nuolen mielellään sun pimpsaa ja märkää
Meno vaan kiihtyy iän myötä!!! (vaikka toisin meistä naisista väitetäänkin)
niin kyllä seisoo ainakin silmät päässä ja järki!
se viagra, niille jotka sitä todella tarvitsevat! Itse naisena en ole koskaan (nuorena enkä vanhempana) tarvinnut mitään "apuvälineitä" kuten esim.liukuvoiteita! Kosteutta riittää (joskus liiaksikin), kun on tarpeeksi HALUKAS ja nauttii seksistä!
vietiin lääkäriin pikku tyttönä, kun olin keksinut itsetyydyksen! Äitini piti todennäköisesti sitä jonkin sortin sairautena. En vai itse muista, kuinka se diagnosoitiin. Jälkeenpäin muistan, että tein sitä salaa, koska se oli kiellettyä.
Arvet jäi siitä, ei ole tehnyt mieli nuorena, eikä vanhempanakaan. Se siitä halukkuudesta.