Jos olisit nyt MIka

itse jatkossa. kerro?
61096
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

blastiikka kirurgi rolf nordströmin juttusille

Äänestä

kameroitten eteen ja olla mies: Puolustaa Sorellaa ja ottaa kaikki syy itselle. Vaatia rangaistusta. Se pelastaisi.

Äänestä
  • Kaikkein kamalinta ois lukee näitä pienten Mika-fanittajien puolustuspuheenvuoroja!

    Äänestä

  • mieltä! kirjoitti:

    Kaikkein kamalinta ois lukee näitä pienten Mika-fanittajien puolustuspuheenvuoroja!

    pakkolukea mikafanien paskaa.
    Siitä ei voi selvitä Mika järjissään.

    Äänestä

Esittäisin julkisuudessa yleisen anteeksipyynnön luvaten muuttaa tapani ja muuttaisin joksikin aikaa maasta.

Äänestä
  • Ja palaisin joskus parin vuoden päästä takas Suomeen, silloin kuakaan ei enää muista mitään koko jutusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten menettelisit kirjoitti:

itse jatkossa. kerro?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu