Kumpi on pahempi

Mira?
10521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

HYI MITÄ TEKI SORELLA!!!!!

Äänestä

Sorella ulos esittämästä ja pilaamasta toisten elämää!!!

Äänestä

mmmmmmm

Äänestä

sinisilmäinen hellyydenkipeä kolmikymppinen neito. Ei hän ole minusta ainakaan milläänlailla ärsyttävä, niinkuin Mira.

Äänestä

VALITA, RUTTO VAI KOLERA?
(MIRA VAI SORMELLA)

Äänestä

sorella tietysti...turhamainen lässyttäjä..

Äänestä
  • torstaihin,sorella on aikast ärsyttävä mutta mira on best!

    Äänestä

koska näyttelee ja on munahaukka

Äänestä

ainut joka on käyttäytynyt talossa epäsopivaan malliin.

Äänestä

juoni ku piru. mira vaa parkuu kun kukkaa ei tykkää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sorella vai kirjoitti:

Mira?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu