mikä etteikö bavarialla voisi?

41110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

B38 Match on jo paljon enemmän vene kuin nuo cruiserit. Hyvä että on yritystä.

Äänestä
  • Pisti silmään varsin iso LYS-luku. Kuitenkin runko on varsin leveä sekä painolastin osuus uppoumasta pienehkö. Vai mitä mieltä ollaan?
    Sisäkuvat hienoja.

    Äänestä

  • utelias kirjoitti:

    Pisti silmään varsin iso LYS-luku. Kuitenkin runko on varsin leveä sekä painolastin osuus uppoumasta pienehkö. Vai mitä mieltä ollaan?
    Sisäkuvat hienoja.

    Purjehduksellisesti (ja painolastin osuus) aivan vastaava kuin Dehler 36, IMX-38, X-37 jne. LYS-luku ihan OK. Ehkä hieman alirikattu (B35 Matchissä yhtä isot purjeet).

    Äänestä

lähitte mainostaan tulevia alisuorituksianne....


heheeeeee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kisata kirjoitti:

http://www.prontosailing.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu