Ristiriita

Ruotsalaiset tykkää vaaleista mutta äänestivät kaljua. Ristiriitaista.
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Että Linuxin käyttäjät eivät keksi parempaa tekemistä kuin kirjoittaa tänne varastetulla nimimerkillä viestejä. Se todistaakin, että Linuxilla ei voi tehdä mitään - muuta kuin surffata netissä ja poistella viruksia.

Äänestä
  • Sitä saa mitä tilaa. Kun itse aina pilkkaat aiheetta muita niin joskus joku alkaa pilkkaamaan sua. Ihan vaan vittuillakseen sulle. Koita kestää se kuin mies jos mies kerran olet olevinasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Windows Vista kirjoitti:

Ruotsalaiset tykkää vaaleista mutta äänestivät kaljua. Ristiriitaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu