Luulisi, että ihmisillä olisi edes vähän järkeä päässään..
Nykynuoret ovat todella säälittäviä. Ei mitään moraalia.
Onneksi kyseinen henkilö joutui vastaamaan teostaan.
Nykynuoret ovat todella säälittäviä. Ei mitään moraalia.
Onneksi kyseinen henkilö joutui vastaamaan teostaan.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei siellä ole ketään käytetty hyväksi eikä edes yritetty. Lähinnä oli yritys alkaa yhdessä touhuamaan mut toinen ei herännytkään, jolloin Mikakin rupes nukkuun.
Haloo, tyyppi riisu naisen housuja.
Hyvällä lykyllä olisi voinut tartuttanut naisparkaan vaikka satiaisia.
Hyi helvetti millaista saa tapahtua tilassa jossa on kameravalvonta päällä koko ajan.
"Ei siellä ole ketään käytetty hyväksi eikä edes yritetty. Lähinnä oli yritys alkaa yhdessä touhuamaan mut toinen ei herännytkään, jolloin Mikakin rupes nukkuun"
Oletko sä keskenkasvunen kattonu edes samaa bb:tä mitä me muut?!? Tuossa nyt ei oikeen mikään täsmää!
Nämä tyypit jokka puolustelee Mikaa on justiin tällasia ihania alle 17v pikkuteinityttöjä. Tai sitte astetta vanhempia pissiksiä. Kaikkein paras ois jos nää tyypit huumattais ja Mika panis kakkoseen niin kovaa että eivät kävelis kunnolla viikkoon. Sitte saavat vielä tulla kehuun Mikaa, jos näin käy, homma on ihan ok.