Olen kesän aikana ostanut kahdet stringit ja käytän niitä. Ne tukee mukavasti palleja ja kyrpääni joka on aika iso. Persvakoon stringit sujahtaa mukavasti. Onkos muilla kokemuksia stringeistä? Niitä saa nykyisin esim. markettien miestenosastoista.Vaimoni ei ihmettele. Itsekin kun käyttää.
Miesten stringit
Olenko harvinaisuus
101277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
aika iso? kuules nulikka! ISO ei mahdu mihinkään vitun hinttareiden ja naisten pöksyihin!
Osta neiti hame ja sukkikset kans!
Hei,
Et ole harvinaisuus. Itsekin olen käyttäny stringejä jo vuosia ja löytyy laatikollinen niitä. Enpä pahemmin muita pöksyjä enää käytäkään alushousuina.
Mä käytän miesten stringejä myös. Ovat tosi kiihottavan tuntuiset ja mukavat.
sukkahousuja ja rintsikoita kans?
tuollaista mitätöntä pikku pelleä? Taitaa vähän pelottaa. Heterotkin nauraa tuollaiselle lapselliselle nulikalle.
Bermudat ovat karsein keksintö mielestäni miesten alushousupuolella. Mikä tahansa muu stringeistä pitkiin kalsareisiin kelpaa, mutta bermudat ovat syvältä.
Kyllä käytän. Ne on yleensä täysin puuvillaisia.
Työskentelen niin helvetillisissä olosuhteissa että käytän niitä mielelläni siellä. Haalareiden alle pitäisi saada mahdollisimman vähän alusvaatteita, ja nuo tangat sopii siis tarkoitukseen erinomaisesti. Välillä kun kotona loppuu puhaat alkkarit kesken, otan ja käytän noita tangoja kunnes saan loput pestyä.
En tiedä jos mainostaa saa, mutta Sloggilla on muutama hyvä malli. Vähän kalliitahan ne on, mutta kenellähän nyt on varaa ostaa halpaa?
Vittuilijoille miettimistä: mitä hittoa se teitä kiinnostaa mitä alushousuja ventovieraat käyttää?
No ei ketään kiinnostakaan keijojen aluspöksyt, mutta naurattaa ainakin..
Stringit.. ei helvetti! :D :D
Millasia käsilaukkuja teil on?
:D :D
mutta käsilaukut näyttää pikkupoikaa kiinnostavan.
Paljastit juuri että oletkin kaappihomostelija.
kiinnostakaa teidän alusasunne - ihmettelemme vain miksi haluatte tänne tulla julkisesti kertomaan perversioistanne?