Vetoomus Soleran häätämiseksi välittömästi, nimeä alle ;o)
Vetoomus häätämiseen
Soleran
11963
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Oikeus on jo tapahtunut TURHA vinkua enää.
T: Taru
http://www.adressit.com/bbulos
Adressi joka asiasta!? Joo sitähän se on kun on niin nokkelaa tehdä nettiadressi joka saatanan asiasta! olen ihan samaa mieltä, että PaskaSorella pitää saada talosta ulos, mutta en aiokkaan allekirjoittaa tota adressia!
Mieti ny mitä vitun hyötyä tosta on?????
Sorella ei ole tehnyt mitään väärää. Loppupeleissä varmasti mukana!
Sorellahan lähenteli koko illan Mikaa, joka saattoi tuntea itsensä raiskatuksi.
sitä ihteensä jos Sorella on vielä seuraavan häädön jälkeen talossa!
T:Hansu
Hei! Kyllä se on vaan semmonen juttu et Sorella myös ulos, ja kertomaan oman tarinansa asiasta poliisille. Onko ne poliisit edes kysyneet Sorellalta haluaako syytettä nostaa? Ja kyllä Sorella pitää pistää ulos myös niinkuin Mikakin, koska oli toinen osapuoli asiassa.
...sorellalta yhtään mitään. Vaikka tuo olisi asianomistajarikos siitä tulee syyteharkinta nosti Sorella jutun tai ei koska se on tehty julkisella paikalla.
"##¤%¤%%&%¤""!