Missäs on Voikkaan komeat miehet?

Vai onko siellä ketään joka vastaisi kuvausta? Oon vasta muuttanu Voikkaalle ja eipä ole ainakaan mun silmiin sattunu vastaavaa...Käykö niissä baareissa ketään vai kannattaako edes käydä niissä? Kertokaa
293395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Ei siellä komeita miehiä ookaan!

Ne, jotka on hiukan fiksumpia, käy vähän tasokkaammissa paikoissa, kuin lähiökuppiloissa.

Komeita kannattaa etsiä muualta lähiympäristöstä :)

Äänestä

Eipä kannata kuppiloissa edes käydä

Äänestä

Voisi sanoa, että niillä komeilla, fiksuilla, hyvinpukeutuvilla ja varakkailla miehillä jo on kaikilla poikaystävät!
Mutta kelpaisiko kossumarinoitu, epäsiisti, turhautunut peräkammarinpoika? Valinnanvaraa olisi ihan kiitettävästi. Ilmoittaudun jonoon!

Äänestä
  • Tämä oli totuus!!!

    Äänestä

Voikkaalla EI OLE komeita miehiä. Face the fact.

Äänestä
  • kyllä yks löytyy mut oonb jo varannu sen:)

    Äänestä

Kuusaalla kaikki komeat miehet asuu , ja huiput on vapaina.

Äänestä

Voinpa sanoa ettei sieltä voikkaalta löydy yhtään passelia miestä.Paikalliset kuppilat ihan hanurista,örmy porukkaa lähinnäkin.Kyllä se täytyy kuusaalle asti lähteä jos silmänruokaa haluaa....en kyllä ole siitäkään varma että onko sielläkään,olen vaan "vieraileva tähti"voikkaalla eli toisin sanoen kesäasukki.

Äänestä

Epi-poika kova juttu ja Hubbis varsinainen klassikko!! Pekkolan Pauli ja Häkkinen kanssa tosi miehiä!!

Äänestä
  • eiks köpikin oo sinkkumiehiä?

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    eiks köpikin oo sinkkumiehiä?

    sinkku ja pysyäkin...

    Äänestä

  • No kälysesti menee jos siitä pitäjästä löytyy peräti kolme komeaa miestä....ja mahtaakohan nekään olla mistään kotoisin vai mahtailevatko vaan???

    Äänestä

  • huh huh kirjoitti:

    No kälysesti menee jos siitä pitäjästä löytyy peräti kolme komeaa miestä....ja mahtaakohan nekään olla mistään kotoisin vai mahtailevatko vaan???

    ei voikkaan kuppiloissa pyöri kun mustalaisia ja siinä ns keskustassa että kannattaa katsoa vähän että missä ja mihin aikaa liikut

    Äänestä

  • kuusaalainen kirjoitti:

    ei voikkaan kuppiloissa pyöri kun mustalaisia ja siinä ns keskustassa että kannattaa katsoa vähän että missä ja mihin aikaa liikut

    juu,se on uusi extreme-laji liikuskella jalkaisin voikkaalla pimeän tulon jälkeen!! mustalaisten lisäksi vielä muitakin hulluja tullut vastaan.

    Äänestä

Pyöreälle naiselle Voikkaa on täydellinen paikka. Haisevia,yksinkertasia ja lihavia peräkammarinpoikia kylä täyn! Jos oot munahaukka niin kuusaalta löytyy lissää!

Äänestä
  • 11 vuotta kesti sinultaki peelo vastata.

    Äänestä

  • hrähähähä tais ossuu arkaa paikkoo

    Äänestä

  • Kusipää kommentoi 11 vuotta vanhaan ketjuun, mutta siitä ei saa huomauttaa tai muuten kusipää on vain enemmän oikeassa. Kaivele kusipää vielä vanhempia viestejä, niin osut omasta mielestäsi vieläkin arempiin paikkoihin.

    Äänestä

no mitäs se yksinkertainen nyt sitten tarkoittaa?
millainen ihminen ons ellainen?

Äänestä
  • Luepa oma tekstis ja sitten katso peiliin; voila, siinä vastaus!

    Äänestä

Ei ole voikkaalla ainakaan manneja. Ne on ajettu kuulemma pois isojen linnankörmyjen toimesta. Hyvä niin.

Äänestä
  • Manneja piisaa riittämiin. Kauoanteko jatkuu atlaksen eessä.

    Äänestä

No komeat miehet on valtavan leveän selän omistavat, treenatut linnankundit tatuointeineen. Mutta ikäväkyllä ne varataan heti.

Äänestä
  • Hyvin menee ku mielikuvitusmiehet kylän komeimmat....

    Äänestä

pikkumannetkin leikkii al caponea kun on lakit päässä ja mafia tyyliin ajellaan mustalla autolla, kunnon pikku gangstereita.
kai niillä se buumi menee joskus ohitse, sitte ollaa taas tavallisii omia itsejään eli mulk......

Äänestä
  • tarkotat varmasti reneä. scarface olevinnaa hahahahahahhahaahahahahaaaaaaa

    Äänestä

Missä on voikkaan kauniit naiset? Mukavat sellaiset. Oletko sinä pyöree ainoa... ilmeisesti olet, kun ei muitakaan näy, eikä mekään olla ikäväkyllä törmätty. Nyyh!!!

Äänestä
  • Valitettava tosi asia ettei voikkaallr ole kauniita naisia. Kuusaallakaan ei ole. Lähin rakkauden satama kouvola ja kaikki siellö varattuja.

    Äänestä

  • Eläpuutteessa kirjoitti:

    Valitettava tosi asia ettei voikkaallr ole kauniita naisia. Kuusaallakaan ei ole. Lähin rakkauden satama kouvola ja kaikki siellö varattuja.

    Oikeastaan puhutkin totta. Koska koko kouvolan parhaimmat naiset ovat varattuja isoille lihaksikkaille, vahvoiksi treenatuille tatuoiduille linnankundeille!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pyöree kirjoitti:

Vai onko siellä ketään joka vastaisi kuvausta? Oon vasta muuttanu Voikkaalle ja eipä ole ainakaan mun silmiin sattunu vastaavaa...Käykö niissä baareissa ketään vai kannattaako edes käydä niissä? Kertokaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu