Sorellaa kuultu poliisilaitoksella

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200609275173586_uu.shtml

siis sorella on käynyt poliisilaitoksella selvittämässä tuota juttua?? Onpa outoa että saa jatkaa vielä kilpailua.
142291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

kohdassa jutussa luki Sorellan käyneen kuulusteluissa? En mä vaan lukenut sellasta tosta jutusta.

Äänestä
  • - Molemmat henkilöt on kuulusteltu tiistaina illansuussa Espoon poliisilaitoksella.

    Äänestä

  • se tässä näin kirjoitti:

    - Molemmat henkilöt on kuulusteltu tiistaina illansuussa Espoon poliisilaitoksella.

    kerralla luin oikein.

    Äänestä

sorella joutas sieltä pois jos mikankin piti poistua..turha..

Äänestä

ei oikeuta kenekään potkuihin, tampio.

Äänestä

olis vähänkin fiksu, hän puolustais Mikaa. Mut ei voi kun teki tän tahallaan. Jos mä olisin Sorella, mä lähtisin pois talosta, en kehtais olla siel enää.

Äänestä
  • niljaketta joka tietämättäsi riisuu alapääsi paljaaksi ja alkaa runkata peiton alla ja tehdä "asennuksiaan".

    Äänestä

  • hourako kirjoitti:

    niljaketta joka tietämättäsi riisuu alapääsi paljaaksi ja alkaa runkata peiton alla ja tehdä "asennuksiaan".

    Yhdyn tähän mielipiteeseen täysin!

    Äänestä

  • Mitä S. teki tahallaan?
    Sammuí sänkyyn!!

    Kun ihminen on tuossa tilassa, niin sitä pitäis' järkevän ihmisen puollustaa! Ei alkaa riisua.

    Äänestä

  • tahallaan? kirjoitti:

    Mitä S. teki tahallaan?
    Sammuí sänkyyn!!

    Kun ihminen on tuossa tilassa, niin sitä pitäis' järkevän ihmisen puollustaa! Ei alkaa riisua.

    Eikö Sorella ollut hereillä kun oli kuullut kun BB pyysi Mikan päiväkirja huoneeseen....

    Äänestä

  • Sormella kirjoitti:

    Eikö Sorella ollut hereillä kun oli kuullut kun BB pyysi Mikan päiväkirja huoneeseen....

    käytiin muistaakseni sen jälkeen, kun Mika oli tullut päiväkirjahuoneesta kuulemasta mitä yön aikana oli tapahtunut. Sitä ennenhän Sorella oli ollut päiväkirjahuoneessa kuulemassa samasta aiheesta.

    Äänestä

Yleensähän on tapana että rikoksen uhrit heitetään kuoppaan ja haudataan elävältä lemmikkieläintensä kanssa.

Äänestä
  • koittaa, vaikka toinen on sammunut? Edes ihan vähän?

    Äänestä

  • ei saisi kirjoitti:

    koittaa, vaikka toinen on sammunut? Edes ihan vähän?

    Mitähän vittuu ne nyt siellä touhuaa saatana!!! Niitten ois pitäny suoraan kysyä sorellalta että haluaako se nostaa syytteen... mutta se akka helevettiin sieltä talosta ja mika takas...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


plaaaaaaaaaaaaa kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200609275173586_uu.shtml

siis sorella on käynyt poliisilaitoksella selvittämässä tuota juttua?? Onpa outoa että saa jatkaa vielä kilpailua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu