JESS. HIENOA! MIKA POIS!

Hahaha!

Tää on suomen TV-historian hienoin asia!

hahaha!
6567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

IHAN MIESPUOLISENA PITÄÄ SANOA ET MIKAN TIPPUMINEN V'''''A!

Äänestä
  • puppelipoikia

    Äänestä

  • olla kirjoitti:

    puppelipoikia

    jos sulla on äitisi kanssa seksisuhde dodo

    Äänestä

on paljon hienompaa!!!

sääli et toi kolmekymppinen epätoivonen sinkku lehmä
sai aiheutettua Mikan poistamisen...
meni maku tästäkin ohjelmasta!

Mika rules!!!!

Äänestä

pidä huora pääs kiinni ettei sua tarvi panna !!

Äänestä
  • vois olla hyvå juttu jos se tuottaja sais kenkää ja mika takas sinne..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jippijai! kirjoitti:

Hahaha!

Tää on suomen TV-historian hienoin asia!

hahaha!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu