Jennin pelihousut

Tämä on Big Brother! Jennin kalsareiden parasta ennen päivä on mennyt umpeen. Polttakaa kalsarit välittömästi.
1579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jenni ei olisi mukana kisassa, jollei hän tarvitsisi rahaa. Ja kalsareiden kunnosta voi päätellä, että Jennillä on todella heikko taloudellinen tilanne. Jennille slummi-rooli istuikin parhaiten. Hän sai siellä jopa ylleen lainaksi vähäksi aikaa BB:n luksus-muotia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikku veli kirjoitti:

Tämä on Big Brother! Jennin kalsareiden parasta ennen päivä on mennyt umpeen. Polttakaa kalsarit välittömästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu