CPU:n LÄMPÖTILAN SEURANTA

Heip, onko kellään tietoo ohjelmasta, jonka avulla onnistuu helposti ja vaivattomasti oman tietokoneen prosessorin lämpötilan seuraaminen?

Ohjelman nimiä odotellaan...
5885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Motherboard Monitor 5...näkyy samalla emon ja virtalähteenki lämmöt...
löytyy ainaki Mikrobitti huvi & hyöty 2002 ja varmaan ku googlella etit...ilmanen freeware ohjelma se on...

Äänestä

vittu ei sun varmaan tartte edes tietää jos et tollast edes tajuuu!vittu oo vati pää ku luule tarttevas niit johonki

Äänestä
  • .

    Äänestä

  • Vaihdoin tuon prossan tuulettimen joten ihan mielenkiinnosta olisin seurannut lämpöjä. Joten ihan turhaan vaahtoa!

    Äänestä

  • Tapani kirjoitti:

    Vaihdoin tuon prossan tuulettimen joten ihan mielenkiinnosta olisin seurannut lämpöjä. Joten ihan turhaan vaahtoa!

    ei sulle, Tapani.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tapani kirjoitti:

Heip, onko kellään tietoo ohjelmasta, jonka avulla onnistuu helposti ja vaivattomasti oman tietokoneen prosessorin lämpötilan seuraaminen?

Ohjelman nimiä odotellaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu