nvu

nvu herja sarakkeessa 30...netistä löytyy tietoa mutta onko olemassa joku tietty paketti, jolla saisi ongelman poistettua?
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo on toki, rivillä 42.

(Vastaukseni on samalla täsmällisyystasolla kuin kysymys.)

Äänestä
  • kaikki sun vastaukset samaa tasoa. että jos ei muuta tekemistä ole kuin ¤%#¤"lla täällä niin mee nukkumaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


herjaa kirjoitti:

nvu herja sarakkeessa 30...netistä löytyy tietoa mutta onko olemassa joku tietty paketti, jolla saisi ongelman poistettua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu