C E S A R

BIG-SHERIFF

CESAR, tiedätkö miten vakavaa tämä on ? BIG-SHERIFF:in mielestä tämä on erittäin vakava asia ja BIG-SHERIFF suhtautuu tähän erittäin suurella vakavuudella.

Olet poistanut avuttomien foorumillaolijoiden viestejä useaan otteeseen ja vieläpä kirjoitellut foorumille päättömiä juttuja Sorellan esimiehistä.
Olet myös karkottanut Kaki-Tuulettimen, viime yönä. Tällainen käytös on vastoin BIG-SHERIFF:in arvoja ja tästä syystä sinä tulet saamaan rangaistuksen.

Sinut tullaan poistamaan foorumilta, sinulla on tunti aikaa suorittaa tavaroidesi pakkaus ja hyvästellä vihamiehesi. Voit poistua.

5

809

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lapsellista touhua

      sinulta aloittaja!

      • Ihme nipotusta

        Sinua käy oikein sääliksi, oletko kenties ylirasittunut ja parin vuosikymmenen loman tarpeessa? Kirjoita foorumille asiastasi, mutta kirjoita tuonne mielenterveyspuolelle, älä tule tänne sössöttämään.
        B-S:n aloitus oli hauska !


      • Joillakin ei
        Ihme nipotusta kirjoitti:

        Sinua käy oikein sääliksi, oletko kenties ylirasittunut ja parin vuosikymmenen loman tarpeessa? Kirjoita foorumille asiastasi, mutta kirjoita tuonne mielenterveyspuolelle, älä tule tänne sössöttämään.
        B-S:n aloitus oli hauska !

        katsos ole tippaakaan sitä huumorintajua!!


    • pitää mennä asioille.. autokin katsastaa ja silleen.. palaillaan sitten illemmalla taas =)

      • BIG-SHERIFF

        CESAR, ymmärrätkö miten vakavaa tämä niskurointi BIG-SHERIFF:ia vastaan on? Lisärangaistuksena, hetken harkittuaan, BIG-SHERIFF määrää sinut nurkkaan häpeämään puoleksi tunniksi ilman tietokoneen näppäimistöä. Nyt voit poistua.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta

      Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä
      Ruoka ja juoma
      77
      2261
    2. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      135
      1455
    3. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      133
      1452
    4. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      150
      1156
    5. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      108
      993
    6. "Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut

      Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten
      Maailman menoa
      371
      919
    7. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      764
    8. Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:

      Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap
      Iisalmi
      55
      714
    9. Lienee aika luopua siitä kaikesta

      mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j
      Ikävä
      67
      684
    10. Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen

      Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist
      Ikävä
      50
      683
    Aihe