Hpk-Ässät 8-2

Ei taida ässät enää lähitulevaisuudessa yltää viimekauden tasolle. 8-2? Mitä tapahtui? 7 peliä 3 voittoa 4 tappiota.
4559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se oli kyllä Jokerit-Ässät.

Äänestä
  • niin on että pitää huomata että ässis on monta uutta pelaajaa , ja ne uudet säännötkin sekoittaa pelii. älä murehdi kyllä ne viä jyrää aikaa on,)) temppii ässille ,))

    Äänestä

aina ei voi voittaa,ei edes jokakerta.ässät on parasta porissa.suru pois puserosta.

Äänestä

Ketolan Vellu kehiin !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Surysydän* kirjoitti:

Ei taida ässät enää lähitulevaisuudessa yltää viimekauden tasolle. 8-2? Mitä tapahtui? 7 peliä 3 voittoa 4 tappiota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu