TV-dokumentin pohjalta:
Kun kaupungissa on esim. 10 länsimaalaista niin räjäytetään niistä viisi, otetaan loput viisi kiinni ja tuomitaan kyseisestä attentaatista ilman mitään todisteita.
Otetaan siis me pahat länsimaalaiset mallia Islamin "mallivaltiosta"
Paljonko islamilaisia on Suomessa?
Tapetaan siis heistä puolet ja pistetään loput linnaan kuten Saudit länsimaalaisille tekevät.
...Ja muuten Saudien ulkoministeri kertoi kaiken olevan juuri islamin mukaan tehtyä.
Rohkeneeko täällä joku "muslimiksi" itseään kutsuva sanoa että kyseinen herra olisi uskontonsa suhteen väärässä?
Kun kaupungissa on esim. 10 länsimaalaista niin räjäytetään niistä viisi, otetaan loput viisi kiinni ja tuomitaan kyseisestä attentaatista ilman mitään todisteita.
Otetaan siis me pahat länsimaalaiset mallia Islamin "mallivaltiosta"
Paljonko islamilaisia on Suomessa?
Tapetaan siis heistä puolet ja pistetään loput linnaan kuten Saudit länsimaalaisille tekevät.
...Ja muuten Saudien ulkoministeri kertoi kaiken olevan juuri islamin mukaan tehtyä.
Rohkeneeko täällä joku "muslimiksi" itseään kutsuva sanoa että kyseinen herra olisi uskontonsa suhteen väärässä?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Saudien kuningashuone on yhtä sirkusta!!!
Ensinnäkin, islam ei tunne kuningashuoneita, eikä kuningaita, joten miten heillä semmoiset on.
Toisekseen, heillä ei ole mitään todisteita noita ko. miehiä vastaan (tai eivät ainakaan ole niitä esittäneet).
Islamin mukaan kun ei voi tuomita ellei ole vedenpitävät todisteet.
No, ko miehet tunnustivat, mutta oliko se tunnustus rehellinen, vai johtuiko kidutuksesta, jota islam ei hyväksy.
Onko Koraanissa kohtaa, joka kieltää kidutuksen?
Olisitko kiltti, ja laittaisit sen tänne.
Eikös se ole kidutusta,jos rikki-happoa heitetään
nuoren tytön kasvoille.Sen jälkeen kun tämä tyttö
ressukka on tehnyt ilmoituksen raiskauksesta.
Tällaista tapahtuu joka päivä Islami maissa,kuten
esim.Pakistanissa,Jordaniassa,Irakissa(Kurdit)
Iranissa ja Palestiinalaiset.
"Islamin mukaan kun ei voi tuomita ellei ole vedenpitävät todisteet" Naiset tuomitaan aina ilman todisteita Islamistisissa valtioissa.
Esimerkiksi,mies heittää äkkipikaisuudessaan
happoa naisen kasvoille ja syyttää häntä
aviorikoksesta.Ja sen jälkeen kun miehen suvusta joku on todistanut,että nainen on syyllistynyt aviorikokseen saa mies tappaa vaimonsa.Kymmenet
tuhannet naiset asuvat vankiloissa koko elämänsä
koska heidät tapettais vankilan ulkopuolella.
Olet surkea ihminen,kun puolutat raakileita!
Tämä naisten kasvojen polttaminen hapolla on jo
levinnyt Ruotsiinkin.Viime vuonna poltettiin
kahseksan tytön kasvot hapoilla.Kaikki naiset tuli muslimi valtioista.
Eikö islaminuskoisissa maissa ole minkäänlaista hallintoelintä vai? Allahko parlamenttia ja eduskuntaa pyörittää vai?
Eli toisinsanoen... "mimmoiset" heillä sitten on?
Ulkoministeri oli henkilö joka vetosi islamiin kannanotoissaan.
Lupaan, että jos saisin rauhassa suostutella kyseistä ulkoministeriä pari päivää oman kekseliäisyyteni mukaan niin hänkin tunnustaisi videolle että koko islamtouhu on pelkkää puutaheinää eikä Allahista ole mihinkään :):):)
Siis kyseessä EI ollut kidutus vaan Islamin mukainen LÄPSIMINEN jalkapohjiin.
Täällä palstallakin sellainen on todettu jo ihan islamin mukaiseksi eikös vaan?
Kaikki on islamivaltioissa käsittääkseni vain propagandaa. Ihmisille syötetään yhtä ja samaa päivästä toiseen ja lopultahan heidän on uskottava siihen. -Jos ei niin silloin Muhammed uhataan tappaa perheineen päivineen. Koittaa sitten jokainen ihminen elää semmoisessa maassa, jossa omasta mielipiteestä ei välitetä! -Hirveätä on myöntää, että kun yksi mies vallassa voi saastuttaa kaikki propagandallaan ja tekee heistäkin satoja vuosia yhteiskunnan laeista jälkeenjäänneitä sotakoneita, että pakko on jonkun tämmöisen väestön hävittää ja heidän joukkotappoaseet! Sääliksi käy tuota ihmiskuntaa, mutta minkä teet; annetaanko heidän hävittää koko maailma vai hävitetäänkö hävittäjät?!!