Näkyykö muilla tällä hetkellä 24/7 kaapelissa?

Meillä ei näy, ei kuulu
8906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Näkyy kyllä

Äänestä

Netissä näkyy ok.

Äänestä

Digilähetyksissä on jokin valtakunnallinen vika. Vikaa korjataan parhaillaan

Äänestä

... Lohjan puhelimen alueella

Äänestä
  • alueella toimii ainakin laajakaistahintojen korotukset! Muusta en mene takuuseen.

    Äänestä

  • Puhelimen kirjoitti:

    alueella toimii ainakin laajakaistahintojen korotukset! Muusta en mene takuuseen.

    Ihme juttu, mutta palvelun tason heikentyessä (katkokset laajakaistassa, kaapelissa jne.) hintataso puolestaan nousee... Balanssi säilyy.

    Äänestä

satakunnassakaan ei näy.

Äänestä

tylsää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roosa kirjoitti:

Meillä ei näy, ei kuulu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu