Kevennystä

Tulukkee käymään, tarjjoon lähtö kahvit.- Jos meilläpäin liikut niin aja ohi. Minun mottoni on ollut aina, jos tulee hätä käteen siitä pääset kädenkäänteessä. Onkos sillä merkitystä millä nimimerkillä kirjoitetaan jos kirjoitetaan asiaa.Hienot sivut. Jatkakee
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on tuo yksi tanhion vainooja. sille näyttää merkitsevän koko elämä se millä nimellä ja kuka kirjoittaa. haluaa tästä oman yksityispalstan.
ketähän varten se noita lukukerta pisteitä kerää.

Äänestä

tulennii poikkeemaan enkä ajakkaa ohi. tarjootko tulokahvittii etkä vaan lähtökahvia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylälainen kirjoitti:

Tulukkee käymään, tarjjoon lähtö kahvit.- Jos meilläpäin liikut niin aja ohi. Minun mottoni on ollut aina, jos tulee hätä käteen siitä pääset kädenkäänteessä. Onkos sillä merkitystä millä nimimerkillä kirjoitetaan jos kirjoitetaan asiaa.Hienot sivut. Jatkakee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu