Äänestäjät huomio

Kotkalaiset, muistakaa taas äänestää Antero Kekkosta,Pentti Tiusasta !

Olkaa myös nöyrästi kiitollisia Lindelöfille, Lintuselle ja Salmisille heidän muita viisaammista visioistaan ja valinnoistaan!

Näin tie kohti täydellistä paratiisia jatkuu kuten
tähänkin asti!

Eläköön sosialismi !
5474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Antero Kekkionen ei ole enään ehdokkaana.
Mutta kait sitä voi äänestää silti, menee vaan ääni hukkaan.

Äänestä
  • Antsaa pitää äänestää vaikka se ei enää olekkaan meijjän ehdokkaana!

    Tai äänestetään sitten meijjän Antsan Mersua.

    Äänestä

ja vitut, se ei ansaitse yhtään ääntä. selkäsaunan se tarvis

Äänestä

äänestämään. Mistä me tiedämme uusien ehdokkaidenkaan taustoja? Voi olla ( ja on ollutkin ) vaikka minkälaisia kusipäitä ehdokkaana valehtelemassa ja mainostamassa itseään! Eivät edes omia perheitään pysty kasassa ja ruoassa pitämään. Miten semmoiset voisi yhteisiä asioita hoitaa? Oma perse ja raha tietenkin suurin houkutin.

Äänestä

itse en noille ääntäni antais. mitä nekään on koskaan tehnyt? Vanhat pierut, ei osaa ajaa nuorten asioita ollenkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänestysohje kirjoitti:

Kotkalaiset, muistakaa taas äänestää Antero Kekkosta,Pentti Tiusasta !

Olkaa myös nöyrästi kiitollisia Lindelöfille, Lintuselle ja Salmisille heidän muita viisaammista visioistaan ja valinnoistaan!

Näin tie kohti täydellistä paratiisia jatkuu kuten
tähänkin asti!

Eläköön sosialismi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu