Sorella Johanssonin

62057
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No sähän oot varsinainen serlokki holmes! Ei oo kyl paha hinta ton kokosesta kämpästä, harmi et oli vuokralla vaan kesän ajaks, oisin voinu harkitakin.

Äänestä
  • Kehtaakin pyytää noin paljon pikku kämpästä. En maksais yli 400€, on vielä noin kaukana keskustastakin.

    Äänestä

sähköposti tukkoon:)

Äänestä
  • Jos et tiennyt niin, tuo on jo ihmisen kiusaamista. Niin ikään rangaistavaa.

    Äänestä

muutama päivä sitten täällä

Äänestä
  • ei vaan häiriköi tuota puhelinta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kämppä vuokrattavana kirjoitti:

http://www.asuntohelppi.fi/ilmoitukset/vuokrataan/ilmoitukset/1475.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu