Hei kaikille! Kimpaannun ilmeisesti vähästä, mutta en pidä siitä, että nimissäni kirjoitetaan jotakin, jota en ole sanonut. Siis, tässä uusi minä toisesta etunimestäni muotoutunut lempparinimeni! (siis joo, eiks oo kauhee!)
Minulla meni kyllä n. 45 min. aikaa ennen kuin selvisin taas tuosta rekisteröitymisviidakosta, but tässä ollaan! Better safe than sorry ;)
Minulla meni kyllä n. 45 min. aikaa ennen kuin selvisin taas tuosta rekisteröitymisviidakosta, but tässä ollaan! Better safe than sorry ;)
Vastaukset 4
Vanhimmat
pienistä,mullaki oli enne kaappari koneella,nicci oli molemmilla sama,meni kuukausi sen kanssa takutessa,mut löysin sen ite windowsista ja poistin
Minulla on nyt sen verran kokemusta muiltakin sivuilta, että olen huomannut tuollaisten ilkeilijöiden helposti muuttuvan alun pienestä kiusasta tosi törkeiksi. Sitäpaitsi, en halua, että suuni sanomaksi laitetaan mitään sellaista, jota en ole sanonut.
tuollaiset.
Onneksi heti vaihdoit nimeä ja toivottavasti
jatkossa saat rauhassa kirjoittaa.
Mä suutun kans välittömästi tuollaisesta.
Huumori ei riitä.
Minä rekisteröidyin aikanaan kun
nimissäni alettiin kirjoittelemaan,
Eli eihän ole tyylikästä
kirjoitella toisen nimissä.
Kysyt, eiks oo kauhee? no ei ole.
t. taavi boy ;))