jenan mies skini?

kalju mies joka anatanna pääkallokorusa jenalle taloon? Oiskos noin?
31046
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joka miellyttäisi häntä?

Äänestä
  • Se oli kyllä Sari, joka halus sen prätkäkundin.. Jenni osallistunu koko keskusteluun.

    Äänestä

Hää on ollunna markkinoil ja löytännä sieltä Helppo-Heikin jolla ol piäkalloi myytävänä ja kaupanpiälle on saanunna pässinpökkimät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko tosi kirjoitti:

kalju mies joka anatanna pääkallokorusa jenalle taloon? Oiskos noin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu