Tulipa ajatus! Asukkaiden vanhemmista jompi kumpi tulee uusiksi asukeiksi taloon. Viime vuonna sunnuntaisin oli aina vastaanottajina vanhempia, nyt ei vielä kertaakaan. Rauhoituis hieman asukkaat ja tapahtumia alkais riittää.
huominen aamu
karadeniz
31326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ihan huippu idis, kunpa oliski totta.
Mulle tuli mieleen, olisko ne eläimet pudonneita asukkeja... ja palaisivat takaisin taloon tms...
Siellä se muistaakseni oli. Eli talon asukkaat toivat tullessaan oman äitinsä. Ideasta luovuttiin kesken kauden huonon katsoja menestyksen takia. Tuskin toteutuu täällä. Paremmin uskoisin uuden huoneen paljastukseen yms.
Ensinmäinen toiveeni toteutui osittain.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=107&conference=4500000000000630&posting=22000000019141721#22000000019141721
Toinen johon minä olen näillä BB palstoilla törmännyt, on se että ko ohjelman tuottajaksi yleisesti luullaan Subtv: tä. Subi todellakin esittää ohjelmaa, mutta ohjelman tuottamisen takana on Metronome niminen yhtiö. Sub tv ostaa ko. yhtiöltä valmiin tuotepaketin jonka subi sitten esittää ohjelmistoverkossaan.
Lähde: http://www.metronome.fi/