Jenni vai Sorena

Sorellaa on mukavampi katsellakuin Jenniä joka ärsyttää motollaan "älä soita minulle minä soitan sinulle".
3474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei sitä rähinämuijaa kukaan jaksa enää kattoo!

Äänestä

On pöyristyttävää katsella kuinka jenni haukkuu ja tölvii maan rakoon heti, jos ei ole hänen kanssaan jostain samaa mieltä.Kauhea määräilijä, todella inhottava tyyppi.

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perttuliini kirjoitti:

Sorellaa on mukavampi katsellakuin Jenniä joka ärsyttää motollaan "älä soita minulle minä soitan sinulle".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu