Huokaus... Onkos täällä rakastuneita vesimiehiä?? Haluaisin niin tunnistaa sellaisen... Näkeekö vesimiehestä päältä onko se rakastunut?? Minkälainen vesimies yleensä käyttäytyy vieraita kohtaan? Kehuu heitä kauniiksi ja on puhelias?? =P hehheh..No ei, vaan yksinkertaisesti; Mistä tunnistan rakastuneen vesimiehen?
vesimies-miessssss
(Inez/)
8541
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siinäpä kysymys, joka askarruttaa, jopa meitä vesimies-miehiä alituisenomaan=)
mistä yleensä huomaa että ihminen on rakastunut?
Ainakin varmaan siitä että se käyttäytyy sitä ihmistä kohtaa toisin kuin muita kohtaan? Jaa'a mitäs te vesimiehet tunnette sisimmässänne kun rakastutte? Vai rakastutteko koskaan? Millaisia ihmisiä te muuten olette sen ystävällisen ulkokuorenne alla? Vai muuttuuko se ystävällisyys mitenkään... :)
Tuntuu hieman siltä, että aina vähän, mutta koskaan ei tarpeeksi.Ei kai kukaan, ole niin vakaa, että kokoajan olisi ystävällinen?En minä ainakaan ole ystävällinen...Ilkeä pikkumainen,lapsellinen heikkoluonteinen,vahvaluonteinen,vakaan epävakaa jne:)
veskari-mies seurustelee kanssasi vaikka kolmatta vuotta koskaan sanomatta rakastavansa..
ei niistä ikinä tiedä, ellet suoraan kysy!!
kokemusta on :~|
hei nainen päätin ottaa yhteyttä kun oon vesimies oon syntynyt 6.2. otathan yhteyttä odotan niin viestiäsi...
Asia on niin että olen itse vesimies,ja Rakastunut yhteen skorppionin pholaiseen...Kun rakastun esitän ensin todella välinpitämätöntä,mutta kun liehitteliä on luovuttamaisillaan lyön kakki korttini pöytään.Kannattaa olla sinnikäs hyvä keskustelemaan ja ennen kaikkea LUOTETTEVA!Ja ole oma itsesi,se on;)moi.
On se hyvä... :) Mä olen skorpparityttö ja ihastunut vesimiesherraan.. :p Kertoisitko mulle miten te tapasitte? Kiinnostais tietää...! :) On se hassua, aina kun se veskari on jossain lähettyvillä, mulle tulee kummallinen puheripuli...Yleensä olen aika hiljanen, mutta kun hän ilmestyy keskustelemisesta ei tule loppua...Hassua..! x)