JOtenkin se voisi olla siistimpi. Köhisee hirveellä äänellä ja puhuu jotenki yököttävästi. Hanne on kans jotenki hirvene vihasen näkönen ja just sen hymy.... Kaarlo näyttää aina säikähtäneeltä. Kaki, sari ja mira on parhaita!
Jenni on kauhee köhisiä ja epäsiisti
Hihhuli
2337
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
on kans nukkuvien naisten pöksyillä kävijä. Miksei siitä kohista niinkuin Mikasta? Laittoi Miran housuihin hiuslakkapullon kun Mira nukkui. Kummallista että sitä peitellään eikä näytetty TV:ssä. Sanoisinko että tosi puolueellista. Taitaa olla jonkun BB:n ihmisen hyväkin tuttu. Ei ole Kakituuletinkaan laittanut aloituksia kun Kaki voipi lentää pellolle. Olis meinaan oikeudenmukaista muita poistettuja kohtaan. Vai onko se mielestänne korrektia mennä laittamaan nukkuvan naisen housuihin hiuslakkapulloa? Eikö semuka riko tisen koskemattomuutta? Onko siinä isokin ero laittaako kätensä ilman jatketta housuihin kuin jonkin metallisen jatkeen kanssa? Mun mielestä se on vielä törkeämpää. Käsin hyväilyssä on sentään tunnetta mukana muta rojun housuihin tunkeminen nukkuessa on jo TÖRKEYDEN HUIPPU. Näissä olosuhteissa se on mun mielestäni ISO MOKA.
Olen ihan samaa mielipuolta kanssasi. Ja myöskin alottajan kanssa että Jenni puhuu jotenkin kamalan epäselvästi ja on lähestulkoon aina todella suttusen olonen.Käykö ees pesulla ja aina sil on ne samat karseet kulahtaneet housut. Muuten olen hyvilläni kyllä siitä etä sorella lähti talosta...kuka jaksaa yhtä ja samaa valitusta ja huomion hakua joka päivä. "Kun muita kutsutaan lempinimilläkin mut ei mua...ja vali vali vali..." Hyvä näin!!