inttiin

Eli kun nyt menen inttiin, pääseekö sieltä pois jos on sitä mieltä että paikka on helvetti? Ja jos pääsee niin, mikä se homman nimi sitten on? Vapautus? Uudet kutsunnat? En kyllä nimittäin mitään sivariakaan ole käymässä sen perse-keston vuoksi.
3504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joko sivariin tai linnaan.

Äänestä

Eli jos syy ettei voi olla, on oikea syy, niin saa vapautuksen

Äänestä
  • Sano että oot homohullunarkkari ni eiköhän sut kotia laita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aksfkasfkakfskfakfkak kirjoitti:

Eli kun nyt menen inttiin, pääseekö sieltä pois jos on sitä mieltä että paikka on helvetti? Ja jos pääsee niin, mikä se homman nimi sitten on? Vapautus? Uudet kutsunnat? En kyllä nimittäin mitään sivariakaan ole käymässä sen perse-keston vuoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu