POSITIIVISUUTTA

ON SE NIIN KIVAA KUNTÄÄLLÄ KÄYDÄÄN "POSITIIVISTA" KESKUSTELUA HYVÄSSÄ HENGESSÄ. OLLAANKOHAN MUODEN MAIDEN VASTAAVILLA PALSTOILLA SAMALLE HENGELLÄ LIIKENTEESSÄ :)
3360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käy katseleen muiden maiden BB-saitteja. etkö osaa? Ovat samaa sarjaa. Mut "himpun" rohkeamman vauhdikkaampia ja positiivisempia.

Äänestä
  • ...mennään tällä samalle linjalla :)...*HUOKAUS*

    Äänestä

  • g78 kirjoitti:

    ...mennään tällä samalle linjalla :)...*HUOKAUS*

    Nou hätä. Käy tsekkaan ja have fun;-))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


GIRLY GIRLS kirjoitti:

ON SE NIIN KIVAA KUNTÄÄLLÄ KÄYDÄÄN "POSITIIVISTA" KESKUSTELUA HYVÄSSÄ HENGESSÄ. OLLAANKOHAN MUODEN MAIDEN VASTAAVILLA PALSTOILLA SAMALLE HENGELLÄ LIIKENTEESSÄ :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu