mitkä kajarit seuraksi Pioneerin DEH-30MP soittimelle ?

ajattelin iskeä mopoon cd-mp3 soittimen minkä laiset kajarit pitäis ostaa ja kuinka hintavat?
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kannattaa ottaa aika pienitehoiset ja laadukkaat, että saat mahdollisimman parhaan äänelaadun ja pitkän soittoajan. Samoin joudut ehkä hankkimaan toisen akun ja tai kondensaattorinkin. Voi olla ettei oikein skootterissa potku riitä siihen soittamasiin muuten, uusimpiin skotteleihin on kuitenkin mahdollista saada jopa toimivia "stereoita". Itse en näe niissä mitään järkeä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Baotian Bomber kirjoitti:

ajattelin iskeä mopoon cd-mp3 soittimen minkä laiset kajarit pitäis ostaa ja kuinka hintavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu