HAKKAIS JONKUN PELLEN NYRKKEILIJÄ ASIKAISEN MENNEN TULLEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!
GREUSSI ON KOVIN
11
2932
Vastaukset
- hoiiuö
nyt pelle nyrkkeily o vielä oikeeta kamppailu_urheilua hippaleiki rinnalla taitais alkaa pohjolan pedofiilillä läski tummua
- kehäshakki
On olemassa huono provo, sitten on huonompi provo ja
viimeisenä tulevat tuon äskeisen kaltaiset.
Mutta oli siihen joku toinenkin urpo tarttunut. Ja nyt näköjään kolmas :P
Aika surullista, eikö vain? - -----------
Onhan SG sparrailut joskus nyrkkeilijöiden kanssa, mutta heikolla menestyksellä. Kun eräs tunnettu nyrkkeilijä osui sparrissa ensimmäisen kerran SG:iin, SG ei enää halunnutkaan sparrailla...hmmm... miksiköhän?!
- einari etelämäki
Nää on taas näitä juttuja. Todellisuudessa Greus tiputteli nyrkkeilijöitä, vaikka sparrailtiin nyrkkeilysäännöillä. Puhumattakaan mitä olisi tapahtunut, jos olisi tkd-säännöt olleet käytössä.
- summa
einari etelämäki kirjoitti:
Nää on taas näitä juttuja. Todellisuudessa Greus tiputteli nyrkkeilijöitä, vaikka sparrailtiin nyrkkeilysäännöillä. Puhumattakaan mitä olisi tapahtunut, jos olisi tkd-säännöt olleet käytössä.
Menkääpä lapset tänne jatkamaan ininäänne.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=123&conference=4500000000000475&posting=22000000020020662
Varataan tämä tkd-foorumi edes vähän tasokkaammalle keskustelulle, jookos? - skOh
Kyllä se vaan kuule niin on, ettei ole Sami ottanu keltään nyrkkeilijältä osumaa. Ihme paskanpuhumista
- H.B.K
siellä se kovin jätkä vaan istuu Oulun lääninvankilassa Pelkääjien osastolla.
- reeneissa
mut greussi on kevyeen kovin kaikista...pudottais aika kevyeen tollasen pellen kuin asikainen hah
- pelottaa
reeneissa kirjoitti:
mut greussi on kevyeen kovin kaikista...pudottais aika kevyeen tollasen pellen kuin asikainen hah
Olet varmaan ollut monissakin treeneissä (nimenomaan vain ollut), mutta harjoitteleppa joskus myös, äläkä vain istu siellä! =)
- jonne
Niimpä , eikä missään pelkääjien osastolla.
Pelurit ja pelkääjät on muualla, vapaalla nimittäin perse Satu ja kaikkien yhteinen Maija.
Jutun alulle panijat . - varmaa tietoako?
jonne kirjoitti:
Niimpä , eikä missään pelkääjien osastolla.
Pelurit ja pelkääjät on muualla, vapaalla nimittäin perse Satu ja kaikkien yhteinen Maija.
Jutun alulle panijat .SG on pelkääjien puolella eristyksessä. Varma tieto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2743487Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1321880Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3001629- 791470
- 781451
Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:531166Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001150Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois681029- 631021
- 221007