Pökömään

Onko kokemuksia startin vaihdosta 405 vm91 1.6i(MMG5)?
Onnistuuko helposti? Meinaan vaan kun on noita letkuja/johtoja ym rompetta edessä niin maan perskuleesti...
2450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On muistaakseni kiinni kolmella kuusiokolokantaisella pultilla. Koko taisi olla 12 milliä tai puolituumaa.

Ja sopii tulemaan letkujen välistä eikä tarvi irroittaa mitään muuta.

Ja Motonetistä löytyy vaihtostarttia 70 euron pintaan...

Äänestä
  • Juu.Thänx! Eikun hommiin. Jou!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bling bling kirjoitti:

Onko kokemuksia startin vaihdosta 405 vm91 1.6i(MMG5)?
Onnistuuko helposti? Meinaan vaan kun on noita letkuja/johtoja ym rompetta edessä niin maan perskuleesti...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu