Onko Beef Man Nautamies?

Kertokaa totuus!
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ole. ja nauta mies on kyllästynyt tavallisiin peleihin,liian hyvään tekniikkaan.

Äänestä

Beef Man ja Nautamies on eri ihmiset.

Ensiksikin mie alotin tällä Beef Man nimellä vuosia sitten täällä pelikeskusteluissa ja autoin vain ihmisiä peleissä kun en oikein muuta osaa, Nautamiestä ei silloin ollut.

Ja nytten jonkun aikaa sitten kun mie sanoin että pelit on aina samanlaisia, joku otti tosissaan nokkiin.
Kait ne nyt on mulle samanlaisia kun noin 12 vuotta jo pelannut vain joka päivä eikä oikein muuta tekemistä elämässä, kyllä sitä rupeaa kriitiseksi.

Ja vielä se etten mie Beef Man nimellä tarkoita Nautamiestä, vaan toista asiaa.

Äänestä
  • eli penistä,eli isoa lihaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias... kirjoitti:

Kertokaa totuus!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu