vedän tänään

vedän tänään kumit tonttiin ensin vaparilla ja sitten abc:n pihalla. Tapahtuma alkaa 20.30
51620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nii Paljon Liput Maksaa?

Äänestä

Pakko tulla vittu kattoon. Ajetaan vittu kilpaa hietalankatua alas, ainakin sataakuuttakymppiä. Porasin just tänään putkeen reijän, et ois kovemmat äänet.

Äänestä

tapahtuma oli siis ilmainen, mutta jos tahdotte järjestän kyllä uudelleen!

Äänestä
  • mie tuun ainakii katoo ku etkös sie ostanu sen lastun? nyt se kulkee ainakii satakaksataa..

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    mie tuun ainakii katoo ku etkös sie ostanu sen lastun? nyt se kulkee ainakii satakaksataa..

    sekä sunamiturbon. http://www.sunamiturbo.com

    Kyllä lähtee eikä kukaan uskalla tulla viivoille

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vatipää2 kirjoitti:

vedän tänään kumit tonttiin ensin vaparilla ja sitten abc:n pihalla. Tapahtuma alkaa 20.30

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu