Siis ollaanko

julkisesti alasti, kun jossakin luki jotain riisuuntumisesta...???
4846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

juuri loppu omat kutsunnat ja voin sanoa että kuivaa tekstiä muutama tunti yms. nii ja EI oltu alasti missään vaiheessa. Ehkä se on paikkakohtainen juttu tuo lääkärintsekkaus tai jotain.

Äänestä

Ei oltu alasti, mistähän moinen mielikuva. sielä ei ollut edes lääkärin tarkastusta, paitsi jokaisella oli oma vuoro lääkärille jossa sitten juteltiin lääkärin kanssa mahdollisista vaivoista. Itse sain C-paperit.

Äänestä
  • Todista se, kerro sanasta sanaa, mitä siinä lapussa lukee, minkä lain nojalla on vapautettu, ja semmosta...

    Äänestä

ei olla julkisesti alasti yleensä, pikkuhousuja saa pitää. Rektaalitarkistushan tehdään suljetussa tilassa eli ei tarvitse hätäillä senkään takia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sielä kirjoitti:

julkisesti alasti, kun jossakin luki jotain riisuuntumisesta...???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu