En oo hirveesti BB:tä seurannu, mut aina kun sen katon, on Kaarlo siellä hiplaamassa muniaan, kaivamassa nenäänsä, puhumassa paskaa tai vetämässä käteen. Niin hyvän näkönen, mutta ei oo minkäänlaisia tapoja. Ällöttävä kivikauden aikanen äijä. Kaarlo ulos!!!!!!
Kaarlo ulos
ja heti!!!
5502
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaarlohan on ruma kuin vasemman jalan saapas ja muutenkin tosi yleisällöttävä, ihan kuin koko stn. sarja. ehkä maailman typerin heti salkkareiden jälkeen!
Saa se tulla pois jo, koko ajan vaan valittaa jostaki kasvisruuasta ja sen semmoisesta. Ja niin lapsellinen muutenkin. Voi sitä kirosanojen määrää mitä Kaaro-paran suusta tulee, kuinka sen muija jaksaa sitä kuunnella???
Miten joku voi olla jonku Kaarlon kaa yhessä? Onkohan sen muija ylpeeki siitä???
Elämähän helpottuu, kun sunnuntain jälkeen ei tarvitse enää seurata bb-ohjelmaa. Kaarlo on talon paras asukas.
Toivoisin, että Kaarlo lähetettäisiin ulos ja äkkiä.
Hänen katsomistaan en kestä enää. On niin brutaali ja karski kloppi.
Ja olevinaan.