Kommat ovat vahvemmalla vanhat vai uudet kilpailijat? Mielestäni uudet, mutta sanokaahan tekin mielipiteenne.
Kaksi kuppikuntaa
japa..
6344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
uudet. Uusilla tietoa talon sisä ja ulkopuolelta.
sopeutuminen tulee olemaan tosi vaikeaa...
ole paljon aikaa sopeutua, kun ohjelma loppuu. Tän loppuajan olis kuka vaan vaikka päällään seisten siellä.
sun kanssa. Nyt en enää jaksa seurata bb:tä meni mielenkiinto, kun nämä uudet asukit tuli taloon. Minusta aika epäreilua näitä vanhoja kilpailijoita kohtaan. Kuka vaan pystyisi nyt tästä olemaan bb-talossa loppuun asti kilpailijat ovat ihan eri lähtöviivoilla. Tosi epäreilua BB:ltä. Tuntuu siltä et BB:n systeemi on niin et vanhat asukit ulos ja joku uusista voittoon.
just tämä tuo jännitystä ohjelmaan, siis nämä uudisasukkaat. Olisi aikas arkista ollu seurata samaa vanhaa. Ei sitä ois jaksanut enää. Nyt uudet tuulet. Ja se on hyvä se!
tuovat jäänitystä taloon mutta silti tuntuu et väärin vanhoja kilpalijoita kohtaan. Vanhat ovat hilluneet talossa jo neljäviikkoa siinä on ollut olemista, kun uudet vasta aloittaa seikkilunsa.