Mitä

olette c 200 cdi vuosimallia -01 (W203) mersusta?
4326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

paljon vikoja. Etupään nivelet ja kallistuksenvakaajan kumit ovat kulutustavaraa ja elektroniikkaviat yleisiä.

Äänestä
  • niin helposti kuin w202.

    Äänestä

  • ruostu kirjoitti:

    niin helposti kuin w202.

    w202 ei ruostu ollenkaan! Tule sinä kyklooppi tutkimaan minun 11 vuotta vanhaa 202:sta ja vertaappa sen jälkeen uudemman kerran sitä ruosteen määrää 203:seen!

    Äänestä

  • turilas kirjoitti:

    w202 ei ruostu ollenkaan! Tule sinä kyklooppi tutkimaan minun 11 vuotta vanhaa 202:sta ja vertaappa sen jälkeen uudemman kerran sitä ruosteen määrää 203:seen!

    edellisessä autossa (w202 -98) oli ruostetta siellä sun täällä. Mut tonhan ikäset just ruostuukin käsiin. Nykysessä (w203) ei ole ruostetta -ainakaan vielä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieltä kirjoitti:

olette c 200 cdi vuosimallia -01 (W203) mersusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu