Tään illan koosteen nähtyään ei voinu välttyä semmoselta tunteelta että Jaakko-poika taitaa olla näitä vinoviettisiä. Oli meinaan niin käsikirjoituksen mukainen se vierailu päiväkirjahuoneessa. Ja entäs ne esittelykuvat subin sivulla.
Jaakko onko se HOMO?
director´s cut
31783
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
katseli se kaarlon etumusta kerran liian pitkään että ohjaajakin käänsi äkkiä kameran muualle. ei tuolla kannata kertoa onko homo vai bi, sillä heteroilla on paha tapa nähdä heti että on naisellinen ja siitä on päästävä eroon. aivan sama mitä on minusta.
esm. kaki ja mika ovat hyvinkin naisellisia, mutta kun puhuvat ja ilmaisevat käytöksellään koko ajan heterouttaan kukaan ei ajattele tä'tä naisellista puolta, mutta jos jompi kumpi olisikin ollut homo, niin heto olis huomattu.
heterot on niin kummalisen ahdistuneita tuon asian suhteen. annetaan nyt sen jaakon olla mitä on, ei seksuaalisuus saa vaikuttaa ja se voi vielä yllättää, sillä viime vuodelta talon ainoa seksiä harrastanut tyyppi oli esm. hyvin naisellinen ja silloinkin spekuloitiin että homo se on tai ainakin bisse, mut ei ollutkaan kumpaakaan, joten tätä voi miettiä, enen kuin jaakkoa alkaa mistään syyttämään.
vaan ehta hetero.
Sattumoisin minulla on vähän parempaa tietoa asiasta.
ei se jaakko homo ole.... mutta on siellä kundi joka on laitettu täyttämään homokiintiö... näissä uusissa kundeissa siis... satun tietämään kun sitä "tapailen" :)