typerä äänestys

tosi typerä äänestys,en haluis kumpaakaan noista pihalle.Mutta kun pakko valita,niin Kaarlo. OLisin toivonut kyllä Jennin lähtevän.
5664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uskokaa tai älkää, mutta Sari on Kokkolan kovin selkään pukottaja. Yrittää olla kaikkien mieliksi, mutta selän takana puhuu todella ilkeästi. Siinä on tyttö antanut medialle aivan eri kuvan itsestaan kuin on. Jos olisin ilkeä niin voisin paljastaa paljon inhottavia asioita Sarista.....

Äänestä
  • menee ei sitä miten kokkolassa ja talossa sari ei ole selkäänpuukottaja. Tuo on niin kulunut juttu taas "mä tunnen sen ja sen ei ole oikeasti tuollainen" vaihda sinäkin jo levyä.

    Äänestä

  • [Sari, selkään puukottaja
    Kirjoittanut: ssp tanja 4.10.2006 klo 08.50

       
       Uskokaa tai älkää, mutta Sari on Kokkolan kovin selkään pukottaja. Yrittää olla kaikkien mieliksi, mutta selän takana puhuu todella ilkeästi. Siinä on tyttö antanut medialle aivan eri kuvan itsestaan kuin on. Jos olisin ilkeä niin voisin paljastaa paljon inhottavia asioita Sarista.....]

    kukahan tässä puukottaa selkään, hah.

    Äänestä

  • että Sari saa kärsiä Kokkolassa juuri teidänlaisten kateellisten vuoksi. Sari on mitä ihanin persoona jos toista väität et tunne häntä hen.koht.

    Äänestä

  • juttu on niin kirjoitti:

    että Sari saa kärsiä Kokkolassa juuri teidänlaisten kateellisten vuoksi. Sari on mitä ihanin persoona jos toista väität et tunne häntä hen.koht.

    mielestäni sarissa ei vikaa äänestää pois! Tää on tosi inhottava äänestys!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äiti71 ;) kirjoitti:

tosi typerä äänestys,en haluis kumpaakaan noista pihalle.Mutta kun pakko valita,niin Kaarlo. OLisin toivonut kyllä Jennin lähtevän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu